Soukromé akce

Jste již znudění obvyklými prostory, ale přesto byste rádi zorganizovali soukromou nebo firemní akci, seminář, večírek, teambuilding nebo jen posezení u večeře s Vašimi zaměstnanci a obchodními partnery? Pak čtete naši nabídku správně. Restaurace & Bar U Sama je pro Vás ta pravá volba!
Dovolte nám, abychom Vás pozvali na nezávaznou prohlídku našich nově zrekonstruovaných prostor a u výborné kávy s Vámi probrali Vaše požadavky.

Prostory

V Restauraci U Sama můžete využít prostor designové útulné restaurace s barem i tanečním parketem, dále Disco-sál s vlastním barem a kompletním technickým vybavením a zázemím. Mezi těmito dvěma sály je pohodlné „separé“ posezení. Pro větší akce je možné pronajmout velký sál Sokolovny nebo přilehlé sportovní hřiště pro koncert nebo sportovní aktivity.

Kapacita klubu: až 250 osob
Kapacita velkého sálu Sokolovny: cca 600 osob, při stolové úpravě 200 osob

Při objednané konzumaci a programu máte pronájem prostorů klubu zcela ZDARMA!

Catering

Podle našeho hesla – Netradiční měníme v jedinečné – Vám pod vedením šéfkuchaře a specialisty na českou a poctivou tradiční kuchyni Jaroslava Černého připravíme rauty, bankety a servírované menu dle Vašeho přání. Těšit se můžete na skvělé gurmánské zážitky z pokrmů české kuchyně po inovované mezinárodní speciality.
V teplých měsících Vás jistě potěší letní grilování pod širým nebem.

Technické vybavení

Klub disponuje klasickým plně funkčním technickým vybavením pro disko klub (apartura, světla) a třemi Led televizory s úhlopříčkou 130 cm. Ostatní techniku, párty stany nebo podium Vám zajistíme prostřednictvím našich dodavatelů.

Doprovodný program pro vaši akci

Na vyžádání zajistíme živou či reprodukovanou hudbu, tanečnice, hostesky, modelky, moderátory, mobilní párty atrakce, kouzelníky a sportovní aktivity.
Dále zajistíme fotodokumentaci a videodokumentaci z Vašich akcí či mediální výstupy. 

Dostupnost, parkování, odvoz

Naše prostory se nacházejí v centru města, tudíž je zde vynikající dopravní dostupnost.
Parkování v okolí objektu a na přilehlém parkovišti je zcela zdarma. Po dohodě zajistíme svoz i odvoz na akci.

Pro více informací, nebo vypracování konkrétní nabídky a kalkulace jsme Vám rádi kdykoliv k dispozici.

Neváhejte a rezervujte zde:

Restaurace & Bar U Sama
Telefon: +420 771 141 371, e-mail: info@u-sama.cz, www.u-sama.cz
Pekelská 365, Nové Město nad Metují